טיפים בנושא תיקון נזילות מים

כיום, כל אחד יכול להיות אינסטלטור. אין צורך ברישיון או כל תואר.יש בשוק האינסטלציה הרבה אינסטלטורים לא מקצועיים והבעיה היא שכאשר מזמינים אינסטלטור התקלות הם בדרך כלל חמורות כגון: פיצוץ בצנרת, נזילה, סתימה,אין מים חמים, הצפות וכל דבר אחר שלא יכול לחכות. הלחץ גדול ואין איך למצוא את האינסטלטור "האולטימטיבי".

אז איך לדעת מיהו אינסטלטור מקצועי ומיהו "חאפר"?

עבודה מקצועית – כאשר תפנו לאינסטלטור מקצועי, הוא ישאל אתכם קודם כל שאלות כלליות כמו האם המים בברז עובדים וכו' . אינסטלטור מקצועי יברר את השאלה לעומק ויבדוק את הבעיה. צריך לשים לב למחיר שאותו אינסטלטור לוקח. כדאי לשים לב ולדעת שהמחיר בדרך כלל יהיה שווה לשירות כלומר מחיר סביר שווה לשירות גבוה ולהפך.

אינסטלטור מקצועי יבדוק גם בעיות אשר יכולות לקרות  בעתיד ולא רק את הבעיה שבגללה הוא הגיע למקום, אם הוא "חאפר" הוא יעשה את העבודה או אפילו יהפוך את המצב לגרוע יותר ולא יציע שירות נוסף, או שגם את השירות הנוסף יבצע בצורה נוראית.

כאשר צריך תיקון או איתור נזילות מים יש להזמין אינסטלטור שיבצע ראשית איתור נזילות מים, לפני זה צריך להזמין חברת ניקיון שתנקה את המקום על מנת שאותו אינסטלטור יראה מה הוא עושה בבירור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן