ייעוץ פיננסי: בדיוק השירות שהעסק שלך צריך

זה קורה לבעלי עסק רבים: הם מקימים עסק שעל פניו אמור להצליח. יש להם לקוחות, הם מצליחים לענות על צורך ואין וויכוח על הפוטנציאל העסקי שלהם, ובכל זאת, משהו לא עובד. העסק לא מצליח לנסוק למעלה ובשלב מסוים הבעלים מתקשים להחזיק את הראש מעל המים ומאבדים עצמאות כלכלית שהם כל כך רצו. כך נסגרים בכל שנה מאות עסקים בישראל. הסיבה לכך, תתפלאו, היא לא שירות גרוע או מוצר לא טוב דיו, הסיבה לכך ברוב המקרים נעוצה בהתנהלות כלכלית לא נכונה שמובילה למשבר. כדי להתמודד עם משבר כלכלי בעסק או כדי להימנע ממנו, מומלץ מאוד להיעזר בייעוץ פיננסי. ייעוץ פיננסי יוכל לתת לכם כלים לנהל נכון את העסק שלכם ולמצות את מלוא הפוטנציאל הכלכלי שלו.

למה לי לקחת ייעוץ פיננסי?

ייעוץ פיננסי הוא שירות שנועד בדיוק עבור מצבים כמו אלה שתוארו למעלה, ולא רק. גם משפחות שמתקשות להתנהל כלכלית באופן מאוזן וגם עובדים עצמאיים וחברות גדולות נעזרים לא פעם בייעוץ פיננסי. במקרים מסוימים הייעוץ שיינתן יהיה חד פעמי – במטרה לצאת ממשבר ספציפי או במטרה לקבל כלים להתנהלות נכונה. במקרים אחרים הייעוץ הפיננסי יינתן כשירות בטווח הבינוני או בטווח הרחוק עם ייעוץ קבוע לניהול השוטף של בית העסק/החברה. גם את ההחלטה איזה סוג ייעוץ פיננסי יוכל לעזור לך ניתן לקבל יחד עם היועץ הפיננסי שילמד את מצבך הכלכלי ויתאים לך תהליך נכון עבורך.

איך אבחר מי ייתן לי ייעוץ פיננסי?

המצב בישראל כיום הוא שבכל הנוגע לתחומי הייעוץ, אין כל רגולציה, קריטריונים או הגדרה ברורה למי יכול להעניק שירותי ייעוץ. חיפוש מהיר באינטרנט יראה לכם אינספור נותני שירות שמגדירים עצמם כיועצים פיננסיים, עם זאת, חלקם לא אוחזים בידע או בהכשרה המתאימה לכך. ייעוץ פיננסי מקצועי יינתן רק על ידי אדם שהוכשר לכך והוא בעל מקצוע בתחום הכלכלה (ראיית חשבון/הנהלת חשבונות וכו'). ליועץ שלך צריך שיהיה, מעבר לניסיון בתחום הייעוץ, הוכחות להצלחה והמלצות, גם ידע בתחום המשפטי ובתחום הייעוץ באופן כללי. על כן נושא ההכשרה הכלכלית חשוב כל כך.

לסיכום

אם ברצונך להפיח חיים בעסק שלך, לשפר את התנהלותו הכלכלית, לחלץ אותו ממשבר ולהביא אותו למצב של צמיחה כלכלית, ייעוץ פיננסי הוא השירות לו אתה זקוק. מומלץ ליצור קשר עם יועץ בעל הכשרה בתחומי הכלכלה ובעל המלצות וניסיון ולשים את העסק שלך בידיים טובות שיעניקו לך שקט נפשי.

המאמר באדיבות המרכז לתודעה פיננסית todaafinansit.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן